بهترین جراح بینی در شیراز همراه با نمونه کارها

بهترین جراح بینی در شیراز همراه با نمونه کارها

در این صفحه لیستی از بهترین جراحان بینی شیراز را همراه با اطلاعات کامل آنها مانند آدرس، مسیریابی و نقشه، شماره های تماس، اینستاگرام، توضیحات و … جمع آوری شده است.

دسترسی سریع:

 1. لیست جراحان
 2. بهترين جراح
 3. هزینه جراحی
 4. پرسش و پاسخ

لیست جراحی بینی در شیراز

سوالات پرتکرار کاربران در مورد جراحی بینی

1

سن مناسب برای جراحی زیبایی بینی چه زمانی است ؟

سن عمل بینی وجود ندارد ولی در سن 18 سالگی که فرد از نظر حقوقی توانایی تصمیم گیری برای خود را دارد، میتواند برای عمل زیبایی بینی اقدام کند. از نظر علمی و روانشناسی سن 15 تا 17 سال برای دختران و 17 تا 19 برای پسران سن مناسبی برای عمل زیبایی بینی میباشد.

2

در چه صورت نیاز به انجام جراحی دوم بینی وجود دارد؟

طبق آمار حتی در مورد بزرگترین جراحان بینی، حدود 10درصد احتمال نیاز به جراحی دوم وجود دارد. برای انجام عمل زیبایی بینی در بار دوم باید حداقل 1 سال از عمل بینی گذشته باشد. به عمل دوم بینی اصطلاحا جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه یا روتوش بینی گفته میشود.

3

دوران نقاهت عمل بینی چقدر است؟

دوران حدودی نقاهت یک هفته میباشد و میتواند همراه با علائم سردرد، گرفتگی بینی و کبودی چشم ها باشد. بعد از یک هفته بخیه ها کشیده و مقدار کبودی ها کم میشوند و شما آماده ورود به جامعه میباشد. در صورتی که دوست داشته باشید بدون چسب بینی دیده شوید باید زمان بیشتری را صبر کنید.

4

بعد از عمل بینی، تا چه مدت باید از چسب استفاده کرد؟

برای بهترین نتیجه پیشنهاد میشود تا 2ماه بعد از انجام عمل بینی از چسب استفاده کرد.

5

گچ و تامپون بینی چقدر بعد از عمل زیبایی بینی برداشته میشوند؟

بصورت معمول 1 تا 3 روز بعد از عمل بینی، تامپونو حدود یک هفته بعد همراه با کشیدن بخیه ها، گچ نیز برداشته میشود.

6

بعد از ارتودنسی یا جراحی فک میتوان عمل بینی انجام داد؟

بعد از ارتودنسی امکان جراحی بینی وجود دارد ولی کسانی که جراجی فک انجام داده اند باید با نظر پزشک و معمولا 6ماه بعد اقدام به عمل بینی کنند.

7

چه مدت بعد از عمل بینی میتوان ورزش را شروع کرد؟

بعد از گذشت 3 تا 4 هفته میتوان ورزش هایی که باعث ضربه خوردن به بینی نشوند را انجام داد البته بهتر است با جراح خود مشورت کنید.

8

بعد از عمل بینی تا چه مدت نباید از عینک طبی استفاده کرد؟

برای بهترین نتیجه پیشنهاد میشود تا 1 ماه بعد از عمل زیبایی بینی از عینک های طبی یا آفتابی استفاده نشود.

9

بعد از جراحی بینی میتوان حمام کرد؟

در صورت خیس نشدن بینی میتوان 72 ساعت بعد از عمل بینی استحمام کرد ولی برای استحمام همراه با شستن بینی باید بعد از کشیدن بخیه ها صبر کنید.

10

ویژگی های یک جراح زیبایی بینی خوب چیست؟

مهمترین عامل تجربه و برند جراح زیبایی بینی میباشد. شما باید بررسی های لازم را انجام دهید و بعد از بررسی ها و یافتن یک جراح بینی خوب، با مراجعه به جراح، سوالات و نگرانی های خود را مطرح سازید. همچنین جراحان بینی باید یک جلسه مشاوره رایگاه برای شما در نظر بگیرند و همه سوالات و نگرانی های شما را رفع کنند.

11

آیا بیمه های موجود عمل زیبایی بینی را تحت پوشش قرار میدهند؟

خیر. جراحی زیبایی بینی تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد.

12

چرا نرخ و قیمت جراحی زیبایی بینی دارای قیمت های متفاوت است؟

هزینه جراحی زیبایی بینی به دو عامل مهم بستگی دارد و این باعث اختلاف قیمت ها میباشد:

 • تخصص، تجربه و برند جراح.
 • مکانی که عمل در آن انجام میشود.

13

آیا پس از جراحی بینی مشکلات تنفسی طبیعی می باشد؟

در روزهای اولیه پس از جراحی به دلیل تورمات ناشی از جراحی، مشکلات تنفسی طبیعی است و به مرور زمان با برطرف شده تورم، فرد میتواند به راحتی تنفس کند.

14

آیا بعد از عمل جراحی بینی، نیاز به رژیم غذایی خاصی است ؟

محدودیت چندانی وجود ندارد ولی پیشنهاد میشود موارد زیر را رعایت کنید:

 • غذاهای خود را بصورت نرم آماده کنید.
 • از ادویه جاتی که باعث حساسیت بینی میشوند، استفاده نکنید.

15

چقدر بعد از عمل بینی میتوان سیگار کشید؟

به دلیل اینکه نیکوتین موجود در سیگار و سایر دخانیات روی تورم بینی اثر منفی دارد پیشنهاد میشود تا دوماه بعد از عمل بینی، دخانیات استعمال نکنید.

16

میزان درد عمل بینی چقدر است؟

هر عمل جراحی با مقداری درد و سختی همراه است ولی درد حاصل از عمل بینی بسیار اندک و با مصرف داروهای تجویز شده به خوبی قابل کنترل است.

17

بعد از عمل بینی چه محدودیت های در روابط جنسی وجود دارد؟

پیشنهاد میشود تا 3-4 هفته بعد از جراحی بینی به دلیل حساسیت و نیاز به مراقبت های بیشتر، از انجام فعالیت های جنسی خودداری کنید.

18

چقدر بعد از عمل بینی میتوان حرکات ورزشی کرد یا به استخر رفت؟

 • هر گونه عملی که سبب افزایش ضربان قلب شود در دوره نقاهت جراحی بینی ممنوع میباشد بهتر است حداقل 1 الی 2 ماه صبر کنید.
 • در استخر، سنا و جکوزی به دلیل وجود کلر در آب بهتر است 1 الی 2 ماه صبر کنید.

19

مهمترین اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی چیست؟

اقدامات زیر مهمترین نکات قبل از عمل بینی هستند:

 1. قبل از جراحی بینی حتما حمام کنید.
 2. در هنگام مراجعه برای جراحی بینی، حتما با همراه بروید.
 3. بانوان برای انجام عمل بینی نباید آرایش داشته باشند
 4. آقایان بایستی بدون ریش و سبیل باشند.
 5. در هنگام مراجعه برای جراحی بهتر است از لباس های راحت استفاده نمایید تا بعد از جراحی اذیت نشوید.
 6. از سیگار و دخانیات تا دو هفته قبل از جراحی استفاده نکنید.

20

مهمترین اقدامات بعد از جراحی زیبایی بینی چیست؟

اقدامات زیر مهمترین نکات بعد از عمل بینی هستند:

 1. سیگار، دخانیات و مشروبات الکلی تا دو هفته بعد از جراحی نباید مصرف شود.
 2. تا دو ماه نباید از عینک های مختلف استفاده نمایید.
 3. سعی کنید جوری بخوابید که به بینی ضربه و فشار وارد نشود.
 4. در هنگام خواب زیر سرتان دو بالشت قرار دهید تا ارتفاع بیشتری داشته باشد.
 5. دهان خود را هنگام سرفه و عطسه باز نگه دارید تا به بینی فشار نیاید.
 6. خندیدن بیش از حد و صحبت طولانی تا چند روز بعد از جراحی ضرر دارد.
 7. سعی کنید در رژیم غذایی خود از نمک و ادویه هایی که تند می باشند کمتر استفاده کنید.

جراحی بینی در شیراز

امروزه افراد بسیاری به دلیل راضی نبودن از شکل و فرم بینی خود، برای انجام عمل بینی اقدام می کنند تا زیبایی بیشتری را به صورت خود هدیه دهند. همه ما در اطرافمان افرادی را مشاهده می کنیم که بینی خود را عمل کرده اند و از آن راضی هستند.

شایع‌ترین عمل زیبایی در ایران جراحی بینی است و بر همین اساس ایران رتبه اول جهان را در این زمینه دارد. یکی از دلایل اصلی شیوع جراحی زیبایی بینی، آناتومی بینی نژاد ایرانی‌ها است که با کشورهای اروپایی تفاوت دارد؛ به همین دلیل ایرانی‌ها بیشتر از سایر کشورها متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی هستند. (منبع: ویکی پدیا)

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام تصمیم گیری برای جراحی بینی بایستی مورد توجه قرار دهیم این است که، چه نوع عمل و جراحی بینی می خواهیم انجام دهیم؟ و نسبت به نوع عمل بینی، بهترین جراح بینی را برای خود پیدا کنیم.

خوشبختانه در شهر شیراز بهترین جراحان بینی مشغول به فعالیت می باشند و به دلیل آب و هوای بسیار مناسب این شهر، افراد بسیاری حتی از شهر ها و کشورهای همسایه برای انجام انواع عمل های بینی به شیراز سفر می کنند.

وبسایت کارشد در این مقاله قصد دارد با توجه به فهرست زیر و توضیحات تکمیلی شما را در انتخاب بهترین جراح بینی شیراز یاری کند:

 1. جراح بینی
 2. بهترين جراح بینی
 3. ترمیم جراحی بینی
 4. رینوپلاستی
 5. هزینه عمل بینی

جراح بینی در شیراز

معمولا انجام عمل بینی به دلایل مختلفی مانند برطرف کردن مشکلات تنفسی، جراحی زیبایی، ترمیم و … انجام می شود و در بین اکثر افراد معمولی و مشهور نیز دیده شده است.

افراد بسیاری برای زیبایی بیشتر روی به جراحی های زیبایی مختلف می آورند که یکی از آنها جراحی بینی می باشد. در کشور ایران سالانه جراحی های بسیاری در زمینه زیبایی بینی انجام می شود و جالب است بدانید طبق آمار رسمی انجمن تحقیقات راینولوژی ایران این جراحی به بیش از 80 هزار مورد در سال صورت می پذیرد و اکثر آنها در گروه سنی 17 تا 25 سال قرار دارند. (منبع: اتاق شیشه ای خبر)

یکی از شایع ترین عمل های بینی، جراحی زیبایی بوده و در بین افراد مختلف دیده می شود. زیبایی چهره از نکاتی است که باعث افزایش اعتماد بنفس فرد شده و در زندگی اش بسیار تاثیر گذار است.

خوشبختانه در شهر شیراز جراحان بینی مجرب و کارکشته ای مشغول به فعالیت می باشند و به دلیل اینکه جراحی بینی، عملی غیر قابل بازگشت می باشد، بهتر است در انتخاب جراح بینی دقت زیادی به خرج دهید.

در شیراز جراحان بینی فراوانی فعالیت می کنند و از آنجا که این عمل زیبایی بسیار پر طرفدار بوده و ممکن است بخواهید برای آن اقدام نمایید، بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

 1. تحقیق کردن: در مورد بهترین جراح بینی از دوستان و آشنایان خود تحقیق کنید.
 2. مشاوره حضوری: سعی کنید برای مشاوره با پزشکان جراح بینی به صورت حضوری اقدام کنید.
 3. مراحل جراحی: در هنگام مشاوره درباره جزئیات و مراحل انجام جراحی بینی سوال کنید.
 4. هدف از جراحی بینی: در هنگام مشاوره هدف خود از جراحی بینی را به صورت کامل به پزشک توضیح دهید.
 5. پرس و جو: از بیماران و مراجعه کنندگان جراحان بینی پرس و جو نمایید.
 6. مشاهده: نمونه کارهای قبل و بعد هر جراح را مشاهده کنید.

به هر حال اگر می خواهید در شیراز برای عمل بینی اقدام نمایید، قدم های اولیه برای انتخاب یک جراح بینی در شیراز به اینصورت بوده و موارد بالا در تصمیم گیری برای انتخاب جراح بینی کمک بیشتری به شما خواهد کرد.

جراحان بینی در شیراز

جراحان بینی زیادی در شیراز مشغول فعالیت بوده و به نوعی انتخاب برای افراد متقاضی عمل زیبایی بینی سخت شده است، اما با توجه به نکاتی که در ادامه ذکر خواهد شد و وقت گذاشتن در این موارد می توانید جراح بینی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

به هر حال اگر در شهر شیراز می خواهید برای عمل بینی اقدام نمایید بهتر است قبل از اقدام به جراحی، با پزشکان جراح زیبایی بینی در شیراز مشورت نمایید تا در این مورد بهترین مشاوره را به شما عزیزان اختصاص دهند.

وبسایت کارشد در این مقاله لیستی از جراحان بینی شیراز را جمع آوری کرده که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آدرس، مسیریابی، شماره تماس، ایستاگرام و … می توانید به صفحه آنها مراجعه نمایید.

مشاهده لیست جراحان بینی در شیراز

در ادامه سعی بر این داریم تا با توضیح ویژگی های بهترین جراحان بینی در شیراز، به شما کمک کنیم بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

عمل بینی بدون جراحی در شیراز

افراد بسیاری بینی های به خصوصی داشته و بوسیله روش های غیر جراحی مختلفی می توانند شکل ظاهری آن را بهبود ببخشند، در شهر شیراز این روش ها توسط جراحان بینی و مراکز زیبایی قابل انجام خواهد بود.

بعضی از بینی ها نیازی به جراحی زیبایی نداشته و با تغییرات بسیار کم می توان شکل آن را بهبود بخشید. یکی از روش های عمل بینی بدون جراحی در شیراز استفاده از تزریق فیلر بوده که بوسیله آن فرم بینی ایده آل تر خواهد شد.

با استفاده از این روش می توانید مواردی همچون: نوک بینی، قوز بینی، پل بینی و کجی آن را اصلاح نمود و دیگر نیازی به جراحی زیبایی بینی نخواهید داشت.

بدلیل استفاده از تزریق ژل و فیلر در این روش، شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مراکز تزریق ژل در شیراز مراجعه نمایید.

روش دیگری که برای عمل بینی بدون جراحی مورد استفاده قرار می گیرد و شرایط خاص خود را دارا می باشد، استفاده از نخ های لیفت بوده که با ایجاد سوراخ های کوچک و رد کردن نخ ها از آن، بینی هایی که نوک افتاده دارند، فرم آنها قابل بهبود خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به مقاله مراکز لیفتینگ در شیراز مراجعه نمایید.

برای دکترهای عمل بینی استفاده از متدهای روز دنیا امری لازم الاجراست. به عنوان مثال یکی دیگر از جدیدترین روش های حال حاضر دنیا، عمل بینی با استفاده از لیزر می باشد. البته فعلا این امر در داخل کشور ما میسر نیست اما با پیشرفته تر شدن تجهیزات پزشکی به زودی این امر نیز میسر خواهد شد.

سه روش پر طرفدار در زمینه عمل بینی بدون نیاز به جراحی ذکر شد، البته روش های دیگری مثل پلاسماچت، ویبره حرارتی و سوهان کشیدن نیز وجود دارد که بهتر است برای مشاوره بهتر با پزشک جراح بینی مشورت نمایید.

به هر حال وبسایت کارشد انواع روش های جراحی بینی و لیست جراحان بینی در شیراز را در این مقاله برای شما عزیزان جمع آوری کرده تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید و برای آن اقدام کنید.

مشاهده لیست جراحان بینی در شیراز

بهترين جراح بینی در شيراز

همیشه برای انتخاب بهترین ها با مشکلاتی مواجه خواهیم شد و بایستی بهترین راه حل را در هر زمینه ای انتخاب نماییم. همانطور که گفته شد جراحی بینی عملی غیر قابل بازگشت بوده و با انتخاب بهترین جراح و مشورت با آن، می توانید یک عمر از زیبایی بینی خود لذت ببرید.

اگر در شهر شیراز می خواهید اقدام به جراحی بینی نمایید، ویژگی های بهترین جراح زیبایی بینی در شیراز که در پایین ذکر شده است به شما کمک بزرگی خواهد کرد:

 1. تجربه و دانش جراح بسیار مهم بوده و استفاده از متدهای جراحی روز دنیا
 2. داشتن اخلاق کاری
 3. توانایی انجام انواع جراحی های زیبایی بینی (بینی گوشتی، استخوانی و ترمیمی)
 4. استفاده از دستیاران مجرب در هنگام جراحی
 5. صبر و شکیبایی در هنگام ارائه توضیحات اولیه متقاضی
 6. برقرار کردن ارتباط و تعامل دوطرفه با متقاضی
 7. رضایت داشتن مراجعه کنندگان بعد از جراحی بینی
 8. توضیح بایدها و نباید های قبل از جراحی بینی
 9. تجویز نکات ضروری بعد از عمل جراحی بینی

عمل جراحی بینی بسیار مهم بوده و برای انتخاب یک جراح بینی خوب در شیراز بهتر است عجله نکنید، رعایت نکات بالا در این زمینه به شما کمک خواهد کرد و مطمئنا بهترین دکتر عمل بینی در شیراز با دارا بودن موارد بالا و همچنین راضی بودن مراجعه کنندگانش تبدیل به بهترین شده است.

بهترین متخصص جراحی بینی در شیراز مطمئنا فرم دلخواهی که برای بینی خود را خواستارید با استفاده از علم، دانش، هوش، ذکاوت و تجربه کاری خود انجام خواهد داد.

لازم به ذکر است که جراحان معروف بینی در شیراز به دلیل دارا بودن و رعایت نکات بالا، توانسته اند باعث رضایت مندی مراجعه کنندگان خود شوند، پس به این نکات بیشتر توجه کنید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر نمایش “مرتب سازی” که در بالای لیست جراحان بینی قرار دارد، جراحان بینی را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و … مشاهده فرمایید.

جراحی بینی گوشتی در شیراز

افراد به طور کلی دارای بینی های گوشتی و استخوانی بوده و روش جراحی هر کدام مختلف می باشد. بینی افرادی گوشتی است که نوک بینی پهن و بزرگ، پوستی ضخیم و چرب، پره های بینی پهن و بلند باشد.

به دلیل ضعیف بودن استخوان و غضروف بینی گوشتی، در این عمل سعی بر آن است که اینها را تقویت نمود و با برداشتن چربی و گوشت اضافی به بینی فرم زیباتری داد.

در این صفحه در مورد جراحی بینی گوشتی در شیراز اطلاعات کامل تر و بیشتری در اختیار شما قرار داده ایم.

جراحی بینی استخوانی در شیراز

انجام عمل بینی استخوانی نیز در بین مردم بسیار زیاد بوده و به دلیل فرم بد، استخوان محکم، انحراف، قوز، پوست نازک و سوراخ های بزرگ افراد مختلفی برای جراحی آن اقدام می نمایند.

یکی از مشکلات مهم جراحی بینی استخوانی، پوست نازک آن بوده که بایستی با بهترین تکنیک جراحی انجام شود و موضوع دیگر از بین بردن قوز و انحنای بینی می باشد.

در این صفحه در مورد جراحی بینی استخوانی در شیراز اطلاعات کامل تر و بیشتری در اختیار شما قرار داده ایم.

ترمیم جراحی بینی در شیراز

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی عمل جراحی‌ای است که معمولاً توسط جراح گوش و حلق و بینی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک به منظور بهبود کارایی (جراحی ترمیمی) یا نمای (جراحی زیبایی) بینی انسان انجام می‌شود. جراحی بینی را می‌توان به‌منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به‌منظور اصلاح آسیب‌ها، نقص مادرزادی یا مشکلات تنفسی اعمال کرد. جراحی بینی می‌تواند با دیگر عمل‌های جراحی مانند جراحی زیبایی پلک یا بزرگ‌کردن چانه به‌منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود. (منبع: ویکی پدیا)

همیشه افرادی هستند که بعد از مدتی که از عمل بینی شان می گذرد از آن راضی نبوده و ترجیح می دهند ترمیم آن را انجام دهند. عمل ترمیم بینی به منظور بازسازی و اصلاح عمل قبل انجام می شود.

بعد از عمل بینی ممکن است مشکلاتی از قبیل: کجی، قوز، انحراف، آسیب دیدگی پوست بوجود آید به همین دلیل با مراجعه به پزشک و جراح خود می توانید این مشکلات را تا حدی اصلاح نمایید.

برای ترمیم جراحی بینی هم از روش جراحی دوم و هم از روش های بدون جراحی استفاده می شود که بستگی به نظر پزشک جراح بینی خواهد داشت.

ترمیم جراحی بینی در شیراز به دلیل وجود جراحان فوق العاده در این شهر، به خوبی قابل انجام است. برای اطلاعات بیشتر به لیست جراحان بینی شیراز که در بالای صفحه برای شما عزیزان تهیه شده است، مراجعه کنید.

همواره احتمال بروز مشکلاتی مثل کجی، آسیب دیدگی پوست، انحراف و … در عمل بینی وجود دارد، برای حل این مشکل میتوانید با کمک اطلاعات سایت کارشد و لیست پزشکان بالا، بهترین دکتر ترمیم بینی در شیراز را پیدا کنید.

شما عزیزان در صورتی که تجربه استفاده از خدمات دکترهای ترمیم بینی را دارید، میتوانید در لیست ابتدایی صفحه با مراجعه به صفحه آن هر کدام، در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

همچنین شما عزیزان میتوانید در انتهای این مقاله در قسمت امتیازدهی با امتیاز دادن به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

رینوپلاستی در شیراز

رینوپلاستی در واقع همان جراحی زیبایی بینی بوده که از دو کلمه رینو به معنای بینی و پلاستی به معنای تغییر دادن ظاهر بینی برای زیبایی بیشتر تشکیل شده است.

در عمل رینوپلاستی با توجه به مشکلات تنفسی، زیباسازی ظاهری بینی و بهبود آن، تکنیک های جراحی پلاستیک و زیبایی؛ پزشک جراح بینی فرد متقاضی را جراحی می نماید.

در عمل رینوپلاستی از دو روش کلی برای تغییر و بهبود دادن ظاهر بینی استفاده می شود:

 • جراحی رینوپلاستی باز
 • جراحی رینوپلاستی بسته

عمل رینوپلاستی باز به این صورت می باشد که یک شکاف ما بین دو سوراخ بینی ایجاد شده و تغییرات برای بهبود بینی بوسیله این شکاف یا اسکار قابل انجام است، اما در عمل رینوپلاستی بسته شکاف های مورد نیاز برای تغییرات در داخل بینی اتفاق می افتد.

معمولا از روش باز برای بینی هایی که نیاز به تغییرات زیاد داشته استفاده می شود، اما روش بسته برای بینی هایی مناسب است که نیازمند تغییرات کمتر می باشد.

رینوپلاستی در شیراز توسط جراحان بینی خوبی که در این شهر حضور دارند قابل انجام بوده و اگر می خواهید برای آن اقدام کنید، بهتر است به آنها مراجعه کرده تا طبق شرایط بینی شما، بهترین مشاوره در زمینه رینوپلاستی باز یا بسته به شما اختصاص داده شود.

البته به دلیل استفاده از تکنیک های جراحی پلاستیک در رینوپلاستی، شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله جراحی پلاستیک و زیبایی در شیراز نیز مراجعه نمایید.

ویژگی های رینوپلاستی مدرن:

جراحی زیبایی بینی با حفظ عملکرد تنفسی همراه می‌باشد، بدین معنی که نه تنها تنفس بیمار پس از جراحی دچار مشکل نمی‌شود، بلکه در صورت وجود مشکل تنفسی، بهبودی تنفس نیز حاصل می‌گردد.

عدم نیاز به قرار دادن تامپون بینی که در اکثر موارد با گرفتگی کامل بینی و خشکی دهان و نیز درد شدید هنگام خارج کردن آن همراه است.

بینی متناسب با سایر اجزای صورت و کاملاً طبیعی جراحی می‌شود و ظاهر بینی عمل شده را ندارد.

مقدار کبودی و تورم به حداقل رسیده و بیمار سریع تر فعالیت‌های اجتماعی خود را از سر می‌گیرد. (منبع: ویکی پدیا)

هزینه عمل بینی در شیراز

یکی از مهمترین موارد برای متقاضیان جراحی بینی، هزینه آن می باشد و با توجه به قیمت های متفاوتی که هر روزه شنیده می شود، بایستی به فاکتورهای تعیین کننده آن دقت کرد.

عوامل مختلفی در هزینه جراحی بینی در شیراز نیز مانند تمام شهرهای کشورمان تاثیرگذار است:

 • تجربه جراح: با توجه به میزان تجربه و مهارت جراح و اینکه چندین سال است که جراحی می کند و با مسائل و مشکلات هنگام عمل آشنایی دارد قطعا هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد.
 • نوع بینی: این موضوع در محاسبه قیمت بسیار مهم است بطور مثال بینی های غضروفی و گوشتی نسبت به بینی های استخوانی کمی هزینه بالاتری دارند. همچنین عمل ترمیم بینی، اگر توسط پزشک دیگری غیر از پزشک اول باشد، کمی هزینه بالاتر است.
 • منطقه جغرافیایی: مانند سایر عمل های زیبایی، هزینه عمل بینی در شهر های مختلف قابل مقایسه نیست. همچنین باید این موضوع را در نظر گرفت که در بسیاری از موارد جراحان خوب به دلیل امکانات بیشتر در شهرهای بزرگتر اسکان دارند.
 • مکان جراحی بینی: جراحی های بینی در بیمارستان های دولتی، خصوصی و مطب جراحان بینی انجام می شود. در تمامی هزینه های بالا نکته دیگری که وجود دارد، این است که محل جراحی بینی نیز در قیمت آن تاثیر گذار می باشد.

قبل از انجام عمل بینی نیاز است شما هزینه هایی را پرداخت کنید که شامل موارد زیر می شود:

 • آزمایش خون
 • مشاوره عمل بینی (بعضی از پزشکان برای انجام مشاوره هزینه دریافت می کنند)
 • عکس آتلیه (برخی پزشکان در مطب از متقاضی عکس می گیرند و دیگر نیازی به این هزینه نیست)
 • عکس سی تی اسکن در صورت داشتن انحراف بینی و مشکلات دیگر

به هر حال جراحی بینی در شیراز قیمت دقیق و مشخصی نداشته و عوامل اصلی آن، موارد بالا می باشد. در ادامه نکات دیگری نیز در رابطه با قیمت جراحی بینی گفته خواهد شد.

هزینه عمل بینی در شیراز 99

هزینه جراحی بینی در سال 99 ممکن است بین 3 تا 25 میلیون تومان باشد. البته در سال 99 نسبت به سال های قبل هزینه جراحی بینی در شیراز تغییر پیدا کرده و همانطور که در همه زمینه ها شاهد تورم بوده ایم، در جراحی بینی نیز شاهد افزایش قیمت ها هستیم.

هزینه عمل بینی در شیراز در سال 99 بستگی به عواملی مختلفی دارد، مانند: فرد مراجعه کننده به چه جراحی مراجعه کند، نوع بینی اش گوشتی باشد یا استخوانی، در بیمارستان خصوصی عمل جراحی بینی انجام شود یا بیمارستان دولتی و عواملی که در هزینه آن تاثیر گذار است.

به هر حال قیمت ثابتی را نمی توان برای انواع جراحی بینی ذکر کرد، اما با توجه به نکاتی که در ادامه گفته خواهد شد در این زمینه به شما کمک می شود تا نسبت به درآمد، پس انداز و اختصاص دادن هزینه برای عمل زیبایی بینی بهتر برنامه ریزی نمایید.

هزینه جراحی زیبایی بینی ترمیمی در شیراز

در بعضی مواقع این احتمال وجود دارد که فردی بعد از عمل بینی خود دچار مشکلات تنفسی می شود و یا حتی از ظاهر خود رضایت کافی را نداشته باشد.

در این مرحله فرد برای ترمیم بینی اقدام می کند که این جراحی به دلیل سخت تر بودن جراحی اولیه دارای هزینه بالاتری است. یکی از دلایل افزایش هزینه جراحی زیبایی بینی ترمیمی در شیراز، کوچکی بیش از حد بینی است که در این مواقع نیاز به پیوند غضروف گوش و یا دنده وجود دارد.

لیست جراحان بینی در شیراز

وبسایت کارشد لیست جراحان بینی در شیراز را جمع آوری کرده که نمونه کارهای بعضی از آنها نیز قابل رویت بوده که در این مقاله مشاهده می فرمائید. شما می توانید با توجه به مواردی که در این مقاله ذکر شد، مناسب ترین و بهترین دکتر جراحی بینی در شیراز را برای خود انتخاب نمایید.

مشاهده لیست جراحان بینی در شیراز

محبوب ترین ها ↓کاشت مو در شیرازجراحی بینی در شیرازآموزشگاه آرایشگری در شیرازتزریق ژل و بوتاکس در شیرازترک اعتیاد در شیرازآموزشگاه نقاشی در شیرازدبیرستان دخترانه در شیرازآموزشگاه موسیقی در شیرازباشگاه یوگا در شیرازآموزشگاه خیاطی در شیرازپوشاک و بوتیک کودکان در شیرازفرش فروشی در شیرازآموزشگاه آشپزی در شیرازلیفتینگ در شیرازلیزر موی زائد در شیرازسیسمونی و نوزاد در شیرازپیکرتراشی و لیپوماتیک در شیرازکارگزاری بورس در شیرازمدرسه فوتبال در شیرازگالری مبلمان در شیرازجراحی پلاستیک و زیبایی در شیرازدبستان پسرانه در شیرازطب سنتی در شیرازدبیرستان پسرانه در شیرازآموزشگاه هنری در شیرازخانه سالمندان در شیرازمهد کودک و پیش دبستانی در شیرازفروشگاه لوازم قنادی در شیرازفروشگاه چرم در شیرازماساژ در شیرازمتخصص تغذیه و رژیم درمانی در شیرازدکوراسیون داخلی در شیرازکاشت و طراحی ناخن در شیرازاپل استور در شیرازگالری سرویس خواب در شیرازلاغری و تناسب اندام در شیرازکلینیک دندانپزشکی در شیرازدبستان دخترانه در شیرازساعت فروشی در شیرازدندانپزشک کودکان در شیرازآموزشگاه رانندگی در شیرازآرایشگاه زنانه در شیرازلوستر فروشی در شیرازخشکبار و آجیل در شیرازکت و شلوار مردانه در شیرازجوانسازی و هایفوتراپی در شیرازعینک فروشی در شیرازباشگاه بدنسازی در شیرازخدمات پرستاری در شیرازدندانپزشک زیبایی در شیرازباشگاه سوارکاری در شیرازقهوه فروشی در شیرازطب سوزنی در شیرازداروخانه در شیرازشرکت خدماتی و نظافتی در شیرازعطر و ادکلن در شیرازآموزش بورس در شیرازآزمایشگاه در شیرازطلافروشی و جواهری در شیرازگفتار درمانی در شیرازآموزشگاه کامپیوتر در شیرازایمپلنت و کاشت دندان در شیرازآموزشگاه کنکور در شیرازبینایی سنجی در شیرازمتخصص پوست و مو در شیرازفوق تخصص غدد، رشد و متابولیسم در شیرازمتخصص ارتوپدی در شیرازامداد خودرو در شیرازقالیشویی در شیرازفوق تخصص گوارش و کبد در شیرازفروشگاه دوربین عکاسی در شیرازمتخصص زنان زایمان و نازایی در شیرازمتخصص جراحی فک و صورت در شیرازآموزشگاه حسابداری در شیرازمشاوره و روانشناسی در شیرازگل فروشی در شیرازفروشگاه آنلاین در شیرازمتخصص جراحی عمومی در شیرازفیزیوتراپی و توانبخشی در شیرازآسانسور و پله برقی در شیرازچشم پزشک در شیرازآتلیه عکاسی و فیلمبرداری در شیرازهوشمندسازی ساختمان در شیرازآموزشگاه زبان در شیرازروانشناس کودک در شیرازعینک طبی در شیرازجراح و متخصص مغز و اعصاب در شیرازمتخصص کودکان در شیرازکلینیک دامپزشکی در شیرازتشریفات مجالس در شیرازآموزشگاه گردشگری و هتلداری در شیرازمتخصص قلب و عروق در شیرازمتخصص کلیه و مجاری ادراری در شیرازباشگاه بدنسازی بانوان در شیرازکاردرمانی در شیرازرادیولوژی و سونوگرافی در شیرازدوربین مدار بسته در شیرازشرکت سبدگردانی در شیرازمزوتراپی در شیرازتست کرونا در شیراز

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *